INFO:   

Kontakt

Veokorraldajate regioonide jaotus:

(Palun tee oma valik klõpsates soovitud riigile/teenusele)

SAKSAMAA, HOLLAND, BELGIA, SUURBRITANNIA
Kristiina Tõkke

E-mail: kristiina@linford.ee

Mob: +372 5800 8622

EUROOPASISENE ALLTÖÖVÕTT
Martin Kukermann

Mob. +372 569 04941

E-mail: martin@linford.ee

Aida Mališauskaite

Mob: +372 58 235 202

E-mail: aida@linford.ee

RAHVUSVAHELINE ISOTERMILINE TRANSPORT
Rain Raukas

E-mail: rain@linford.ee

Mob: +372 5649 0110

Martin Kukermann

Mob. +372 569 04941

E-mail: martin@linford.ee

Aida Mališauskaite

Mob: +372 58 235 202

E-mail: aida@linford.ee

ERITEHNIKA JA SISERIIKLIK ISOTERMILINE TRANSPORT
Markus Abram

Mob: +372 56 607 490

E-mail: markus@linford.ee

SOOME
Merilin Mats

E-mail: merilin@linford.ee

Mob: +372 5648 5308

Laura Kuusalu

Mob. +372 580 46515

E-mail: laura@linford.ee

ROOTSI, NORRA
Aleksandr Popov

E-mail: aleksandr@linford.ee

Mob: +372  5689 0217

Natalja Klimenko

E-mail: natalja@linford.ee

Mob: +372 56625225

 

Siim-Oskar Oja

Mob: +372 56 577 425

E-mail: siim@linford.ee

TAANI
Kristiina Tõkke

E-mail: kristiina@linford.ee

Mob: +372 5800 8622

VENEMAA, VALGEVENE, UKRAINA, KASAHSTAN
Aleksandr Popov

E-mail: aleksandr@linford.ee

Mob: +372  5689 0217

Dmitri Podorski

Mob: +372  56280580

E-mail: dmitri@linford.ee

ITAALIA
Kristiina Tõkke

E-mail: kristiina@linford.ee

Mob: +372 5800 8622

Töötajad:

(Palun tee oma valik klõpsates soovitud osakonnale)

MÜÜGIOSAKOND
Mihkel Vahe

E-mail: mihkel@linford.ee

Mob: +372 507 2903

VEOKORRALDAJAD
Rain Raukas

E-mail: rain@linford.ee

Mob: +372 5649 0110

Siim-Oskar Oja

Mob: +372 56 577 425

E-mail: siim@linford.ee

Kristiina Tõkke

E-mail: kristiina@linford.ee

Mob: +372 5800 8622

Merilin Mats

E-mail: merilin@linford.ee

Mob: +372 5648 5308

Aleksandr Popov

E-mail: aleksandr@linford.ee

Mob: +372  5689 0217

Laura Kuusalu

Mob. +372 580 46515

E-mail: laura@linford.ee

Natalja Klimenko

E-mail: natalja@linford.ee

Mob: +372 56625225

 

Martin Kukermann

Mob. +372 569 04941

E-mail: martin@linford.ee

Aida Mališauskaite

Mob: +372 58 235 202

E-mail: aida@linford.ee

Markus Abram

Mob: +372 56 607 490

E-mail: markus@linford.ee

Dmitri Podorski

Mob: +372  56280580

E-mail: dmitri@linford.ee

TOLLIMINE
Natalja Klimenko

E-mail: natalja@linford.ee

Mob: +372 56625225

 

KINDLUSTUS
Merilin Mats

E-mail: merilin@linford.ee

Mob: +372 5648 5308

TEHNIKA & HOOLDUS
Eiko Kalme

E-mail: eiko@linford.ee

Mob: +372 5660 6007

KAHJUKÄSITLUS
Krista Lohk

E-mail: krista@linford.ee

Mob: +372  5650 3407

NÕUKOGU
Taivo Abram

E-mail: taivo@linford.ee

Mob: +372 5648 5300

JUHATUS
Mihkel Vahe

E-mail: mihkel@linford.ee

Mob: +372 507 2903

Krista Lohk

E-mail: krista@linford.ee

Mob: +372  5650 3407

SEKRETÄR
RAAMATUPIDAMINE
Annely Liiv

E-mail: anneli@linford.ee

Mob: +372 5648 5527

Eda Raukas

E-mail: eda@linford.ee

Fax: +372 680 0144

Jekaterina Popova

E-mail: jekaterina@linford.ee

Mob: +372 55 35468

LADU
Margus „Koni“ Tedre

E-mail: margus@linford.ee

Mob: +372 5620 8123