Meie ettevõttest

Linford on 1994. aastal asutatud Eesti veofirma

Linford on 1994. aastal asutatud Eesti veondusettevõte. Meie põhitegevusalaks on maanteevedude korraldamine Põhjamaades, Lääne-Euroopas ja Baltikumis.
Kasutame klientide teenindamiseks enamasti oma autoparki, mida toetab vajadusel läbi rahvusvaheliste ja kohalike koostööpartnerite meie ekspedeerimisosakond.
Linford grupina on tänaseks kasvanud ca 275 töötajaga suurimaks rahvusvahelisi vedusid teostavaks Eesti veondusettevõtteks. Alates 2017 aastast tegutseme Linford Transport OÜ nime all.
Meie klientideks on peamiselt auto-, toiduaine-, metalli- ja puidutööstustega seotud ettevõtted.
Meie missiooniks on pakkuda klientidele usaldusväärset, paindlikku ja professionaalset teenindust, millest mõlemad osapooled võidaksid ja oleksid äriliselt edukad.

Me usume, et meie töötajad on meie põhiväärtus.

Linford numbrites:

  • Eesti suurim rahvusvahelisi vedusid tegev autotranspordifirma
  • Asutatud 15.02.1994
  • 250 veautot ja ca 300 haagist
  • 2021 a ca 59 000 saadetist
  • 2022 a ca 63 000 saadetist
  • ISO 9001 ja ISO 14001 aastast 2012
  • Ladu ja terminal ca 4000 m2

Meie väärtused

Meie inimesed

Linfordi põhiväärtuseks on lojaalsed, kohusetundlikud ja motiveeritud töötajad. Iga töötaja ja tema antav panus on ettevõtte jaoks oluline ning seda hinnatakse. Kõikide töötajate töö tulemus ja omavaheline koostöö loovad edu. Selleks, et iga töötaja saaks anda oma parima panuse, rakendame kaasavat juhtimist s.t igal töötajal on õigus ja samas ka kohustus, teha ettepanekuid oma töö efektiivsuse tõstmiseks. Pakume töötajatele huvitavaid väljakutseid, stabiilset töökeskkonda ja õiglast töötasu.

Sõbralikkus

Kolleegide, klientide ja koostööpartneritega suhtleme sõbralikult, üksteisega arvestades ja teineteist kuulates. Oleme oma tegemistes ausad, avatud ja usaldusväärsed teiste ja ka enda suhtes. Mõtleme positiivselt ja oleme vastutustundlikud. Tehtud vigasid tunnistame ja võtame õppust vältimaks uusi eksimusi. Oma teadmisi, eksimusi, saadud kogemusi ja leitud lahendusi jagame omavahel.

Innovaatilisus

Linford on pidevas arengus. Meil on kaasaegsed ja innovaatilised töötingimused. Kõik meie töötajad on oma ala spetsialistid, kelle arengusse usume ja panustame. Ükski olukord ei ole lahendamatu, sestap hindame oma töötajate juures leidlikkust ja julgust langetada kiireid ja vastutustundlikke otsuseid ning teha ka juhatusele parendusettepanekuid.

Sihikindlus

Linford on sihikindel ettevõte ja püüame iga päevaga muutuda tulemuslikumaks, paremaks ja tublimaks. Meie tööl on alati eesmärk, mida üheskoos täidame. Meie töö tulemusena saavad kliendid võimaliku lühima tarneaja, turvalise kaupadekäsitlemise, mõistliku hinnastuse ja sealt läbi oma ettevõtetele paremad tulemused. Püüdleme alati maksimaalse tulemuse nimel, et olla parimate veondusettevõtete tipus.

Paindlikkus

Oleme oma töötajate, klientide ja koostööpartnerite suhtes paindlikud. Arvestame klientide ja töötajate soovidega.

Klientidele on meil alati paindlik lähenemine ebastandardsetele olukordadele, leiame igale olukorrale alati sobiva lahendi ja oleme kättesaadavad ka töövälisel ajal.

Võtke ühendust

info@linford.ee

Asukoht

Aruküla tee 2, Rae vald,
Harjumaa, Jüri, Estonia

© 2019 Linford Transport OÜ BRZ